Cyclocross kalender 2015-2016

Deze kalender bevat een overzicht de klassements-cyclocrosswedstrijden en de meest vooraanstaande losse cyclocrosswedstrijden voor het seizoen 2015-2016 die op de Belgische televisie of via een livestream worden uitgezonden.

Dit seizoen zullen een aantal crossen alleen uitgezonden worden via de commerciële zender Play Sports van Telenet die alleen in België is te ontvangen door abonnees. Sporza zal van deze wedstrijden samenvattingen uitzenden. De Wereldbeker crossen zijn echter wel allemaal te bekijken via het Youtube kanaal van de UCI. Meer details hierover vind je hier.

 

Meer informatie over de klassementen vind je door op het logo van het klassement te klikken:

SoudalClassics_logo140 Superprestige_logo140 bpostbank_logo140 UCICX_logo140

 
 

De volgen via TV zender / Livestreams van:

Sporza_Logo playsports_logo UCI_Youtube

 

 

2015
Datum   Naam Locatie Klassement Uitzending Tijd
za 26 sep   GP Neerpelt Neerpelt België Soudal Classics Play Sports 17:30
zo 27 sep   Steenbergcross Erpe-Mere België   Play Sports 15:00
zo 4 okt   SP Gieten Gieten Nederland Superprestige Play Sports 15:00
zo 11 okt   GP Mario de Clercq Ronse België Bpost Bank Trofee Sporza 15:00
zo 18 okt   Cauberg Cross Valkenburg Nederland Wereldbeker Play Sports / NOS / UCI 15:00
za 24 okt   Poldercross Kruibeke België   Play Sports 15:00
zo 25 okt   SP Zonhoven Zonhoven België Superprestige Play Sports 15:00
za 31 okt   Cyclocross Boom Boom België   Play Sports 15:00
zo 1 nov   Koppenbergcross Oudenaarde België Bpost Bank Trofee Sporza 15:00
za 7 nov   EK Veldrijden Huijbergen Nederland   Sporza 15:00
zo 8 nov   SP Ruddervoorde Ruddervoorde België Superprestige Sporza 15:00
wo 11 nov   Jaarmarktcross Niel België Soudal Classics Sporza 15:00
zo 15 nov   SP Gavere Gavere België Superprestige Sporza 15:30
za 21 nov   GP Hasselt Hasselt België Soudal Classics Sporza 15:00
zo 22 nov   Duinencross Koksijde België Wereldbeker Sporza / UCI 15:00
zo 29 nov   Flandriencross Hamme België Bpost Bank Trofee Sporza 15:00
za 5 dec   Essen Essen België Bpost Bank Trofee Sporza 15:00
zo 6 dec   Vlaamse Druivencross Overijse België   Sporza 15:00
zo 13 dec   SP Franchorchamps Franchorchamps België Superprestige Play Sports 15:00
za 19 dec   Scheldecross Antwerpen België Bpost Bank Trofee Sporza 15:00
zo 20 dec   Citadelcross Namen België Wereldbeker Play Sports / UCI 15:00
za 26 dec   Heusden-Zolder Heusden-Zolder België Wereldbeker Sporza / UCI 15:00
zo 27 dec   SP Diegem Diegem België Superprestige Play Sports 17:30
di 29 dec   Azencross Loenhout België Bpost Bank Trofee Sporza 15:00

 

 

2016
Datum   Naam Locatie Klassement Uitzending Tijd
vr 1 jan   Grote Prijs Sven Nys Baal België Bpost Bank Trofee Sporza 15:00
zo 3 jan   Cyclocross Leuven Leuven België Soudal Classics Sporza 15:00
zo 10 jan   Belgisch Kampioenschap Lille België Kampioenschap Sporza 15:00
zo 10 jan   Nederlands Kampioenschap Hellendoorn Nederland Kampioenschap    
ma 11 jan   Otegem Otegem België   Play Sports 15:00
za 16 jan   Kasteelcross Zonnebeken België   Play Sports 15:00
zo 17 jan   Lignières-en-Berry Lignières-en-Berry Frankrijk Wereldbeker Play Sports / UCI 15:00
zo 24 jan   GP Adrie van der Poel Hoogerheide Nederland Wereldbeker Play Sports / NOS 15:00
zo 31 jan   Wereld Kampioenschap Heusden-Zolder België Kampioenschap Sporza / UCI 15:00
za 6 feb   Sint Niklaas Sint Niklaas België Bpost Bank Trofee Sporza 15:00
zo 7 feb   SP Hoogstraten Hoogstraten België Superprestige Sporza 15:30
za 13 feb   SP Middelkerke Middelkerke België Superprestige Play Sports 16:30

 

 

JB

Posted in Cyclocross.